Velature

velatureVELATURE on dekoratiivvärv kiviseinte, müüritise viimistluseks väli -ja sisetöödes. Koostises on modifitseeritud siloxanic polümeerid ja spetsiaalsed lisandid, mis annavad väga hea läbitavuse koos kõrge vee imavuse ja suurepärase vastupidavusega välikeskkonnas.

NEPTUNUS seeria 380, või NEPTUNUS RIEMPITIVO seeria 382 või DECORFOND 3880019 VELATURE saab kasutada siseruumides, võimaldab luua krohvimise tulemusena antiikset muljet.

VELATURE, koos värviga NEPTUNUS esindab uuenduslike alternatiivse lahenduse mineraalsete toodete seas. Selle tulemusena on armas esteetiline viimistlus. Väga vastupidav just kasutades lubja baasil silikaatvärvi.

NEPTUNUS’s koostis töötati välja kooskõlas Kuenzle teooriaga, mille puhul kehtestati välimistele krohvimistöödele samaaegselt vastama pidanud ja järgmisi vajaminevad parameetreid:

VELATURE dekoratiivvärv sobib kaitsma ja kaunistama hoonete seinu arhitektuurilise taastamise eesmärgil ja kasutatakse ka restaureerimise tsükli käigus, kus eriti oluline on just lõpuks esialgse mulje säilitamine.